Facebook Google Maps E-mail
Home Zaangażuj się!

Zaangażuj się!

zaangazujsie

Ważne jest dla nas, by jak najwięcej studentów WGiSR, angażowało się w codzienne życie wydziału i  społeczności akademickiej na Uniwersytecie Warszawskim. Na początku roku akademickiego, samorząd studentów i koła naukowe, organizują spotkania dla osób zainteresowanych. Czy to znaczy, że tylko wtedy można dołączyć? Absolutnie nie! W takim razie co? gdzie i jak?

Jak mogę zaangażować się w działalność organizacji studenckich na WGiSR?

Samorząd i koła naukowe organizują w trakcie roku akademickiego wiele wydarzeń.Wystarczy po prostu przyjść, posłuchać, dopytać się i w ten sposób można przyłączyć się do jakiegoś projektu, poznać ludzi, albo znaleźć inne osoby, które podzielają Twoje zainteresowania.

W „Kalendarzu wydarzeń” będziemy starali się na bieżąco uzupełniać informacje o nadchodzących wydarzeniach.

A w jaki inny sposób?

Głównym celem samorządu i kół naukowych jest organizacja wydarzeń dla studentów geografii i gospodarki przestrzennej, by mieli szansę uczestnictwa w kulturalnych, sportowych, imprezowych jak i naukowych wydarzeniach. Zachęcamy do czynnego uczestnictwa!

Mam ciekawe pomysły, jak mogę je zrealizować?

W zależności od pomysłu – skontaktuj się z samorządem studentów lub kołami naukowymi. Możesz również przyjść na dyżur i przedyskutować swój pomysł razem z nami. Inną możliwością jest skontaktowanie się via e-mail lub FB.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
loading...