Facebook Google Maps E-mail
Home Praktyki WGiSR

Praktyki WGiSR

 

Odpowiednio wybrany kierunek studiów to jeden z najważniejszych elementów kariery zawodowej, który prowadzi do zadowolenia oraz czerpania satysfakcji z wykonywanej w przyszłości pracy.
Studenci podejmujący naukę na uczelniach wyższych, spodziewają się po jej ukończeniu pewnego miejsca na rynku pracy oraz perspektyw zawodowych.

W związku z licznymi zapytaniami oraz obawami studentów dotyczącymi dalszej kariery zawodowej, współpracujemy z pracodawcami w celu zwiększenia ilości praktyk i staży studenckich, tworząc przy tym ich ogólnodostępną bazę oraz organizujemy cyklicznie odbywające się spotkania z pracodawcami.

Program skierowany jest w szczególności do studentów oraz absolwentów Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych, studiujących na kierunkach Geografia oraz Gospodarka Przestrzenna.
Chcemy osiągnąć perspektywę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, podniesienia kompetencji oraz sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce. Wierzymy, że z pomocą naszych studentów, współpracujące z nami firmy i instytucje odniosą korzystne zmiany.

Zasady współpracy:

Prosimy o przesłanie na adres: geografia.samorzad@gmail.com informacji zawierającej kategorię stanowiska pracy oraz zakres zadań wykonywanych przez praktykanta.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami podpisywanymi pomiędzy pracodawcą a uczelnią
przed rozpoczęciem praktyki:
http://wgsr.uw.edu.pl/uploads/images/praktyki/porozumienie-w-sprawie-organizacji-praktyk.doc

Zapewniamy, że każde zgłoszenie będzie opublikowane na stronie wgisr.eu
oraz na fanpage’u ZSS WGISR UW.

W przypadku ewentualnych pytań bądź wątpliwości prosimy o przesłanie maila na adres: geografia.samorzad@gmail.com lub kontakt z przedstawicielami ZSS WGISR:

Monika Tryniszewska
tel. 797-739-933

Wojtek Starzycki
tel. 727-925-233

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zarząd Samorządu Studentów WGISR UW!

Współpracujemy z:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
loading...