EGEA

European Geography Association – Warszawa

Świąteczne jarmarki w Berlinie? Wspinaczka po rumuńskich Karpatach?A może nieco bardziej egzotycznie – tydzień u azerskiej rodziny w Baku?Razem z EGEA możesz tego doświadczyć ! Europejskie Stowarzyszenie Geografów powstało w 1987 r. z inicjatywy studentów z Barcelony, Utrechtu  i Warszawy.

Celem naszego Koła jest pogłębianie wiedzy geograficznej, poznawanie rożnych kultur i integracja między członkami państw Europy (i nie tylko!). Istotą naszego Koła jest więc podróżowanie. I to takie, które nie zrujnuje Twojego budżetu. Minimum kosztów, maksimum wrażeń. To jedna strona naszej organizacji. A ta druga, to spotkania z pracownikami takich firm jak Google (Google Maps), prezentacje projektów naukowych, sympozja o tematyce ważnej i aktualnej, wymiany z innymi jednostkami EGEA, kongresy naukowe oraz integracja wewnątrz naszej jednostki, wraz z licznymi spotkaniami, wycieczkami i prezentacjami tematycznymi.

Co powinieneś zrobić w tym momencie? Polajkować naszą stronę na Facebooku, zajrzeć na nasz profil na Instagramie, zapamiętać nasze motto: Experience Geography, Explore Europe, a przede wszystkim przyjść, poznać nas i przekonać się samemu kim jesteśmy! Nawet jeżeli nie jesteś na Geografii a na Gospodarce Przestrzennej to EGEA Warszawa jest również dla Ciebie. W naszym Kole jest wielu Gospodarzy Przestrzennych!

 

Skład Zarządu koła

Paulina Rurańska – Prezes i Contact Person 2

Natalia Kachel – Vice Prezes

Anna Feliksbrot – Sekretarz

Ewa Grzelak – Contact Person 1

Paulina Dubikowska – Reprezentant I roku

 

Opiekun koła

dr Maciej Lenartowicz

 

Kontakt

Facebook

Strona www

Instagram

mail: warszawa@egea.eu