Ogarnij Gegrę 2016!

Ahoj!

– zdajesz geografię na maturze?
– chcesz powtórzyć cały materiał z geografii w tydzień?
– chcesz poczuć atmosferę studiów jeszcze przed ich rozpoczęciem?

Jeżeli na wszystkie pytania możesz odpowiedzieć twierdząco, to właśnie ta inicjatywa jest dla Ciebie!
Samorząd Studentów Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego (ZSS WGiSR UW) oraz Wydział Geografii i Studiów Regionalnych specjalnie dla maturzystów zdających geografię organizuje akcję „Ogarnij Gegrę!”. Będzie to kompleksowy, wieczorny kurs powtarzający wszystkie najważniejsze zagadnienia, które mogą pojawić się na majowym egzaminie. Wykłady będą prowadzone przez kadrę naukową Uniwersytetu Warszawskiego.

DARMOWA powtórka odbędzie się w Auli Adama Mickiewicza Audytorium Maximum (Kampus Główny UW, ul. Krakowskie Przedmieście) od 25 do 29 kwietnia (poniedziałek-piątek) w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Zapisy na tegoroczną edycję Ogarnij Gegrę! ruszą 05.04.2016 o godzinie 21.00. Sposób rejestracji zostanie opisany tydzień przed.
Niebawem pojawi się także harmonogram wykładów, możemy jednak już teraz zdradzić, żebyście rezerwowali czas w godzinach 15.30-22.
Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości to polecamy kontakt przez fanpage Ogarnij Gegrę oraz email geografia.samorzad@gmail.com

Polecamy śledzić wydarzenie na Facebook’u gdzie wszelkie informacje są wstawiane na bieżąco.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *