Rekrutacja / Obóz zerowy Murza 2014

obozmurza

Dla osób zainteresowanych studiami na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych kilka informacji! :)

1. Grupa dla I roku

Na Facebooku istnieje grupa dla studentów I roku (geografia i gospodarka przestrzenna) Poznajmy się!  :)

Na grupie będziemy umieszczać ważne informacje dotyczące zapisów na zajęcia, spotkań integracyjnych i innych ciekawych rzeczy.

Zapisz się już DZIŚ (kliknij!)

2. Składam papiery i co dalej?

  • Po złożeniu papierów należy oczekiwać na otrzymanie dostępu do systemu USOS (Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studentów). Każdy powinien otrzymać dostęp do końca sierpnia. Login i hasło jest takie samo jak przy rejestracji na studia (IRK).
  • W sierpniu odbędą się liczne spotkania integracyjne na które gorąco zapraszamy (szczegóły na grupie I roku)
  • We wrześniu wystartuje kilka rejestracji na zajęcia. Najpierw zarejestrujecie się na zajęcia wydziałowe (przewidziane w programie studiów). Następnie ruszą oddzielne rejestracje na W-F, Lektoraty i OGUNY (wykłady ogólnouniwersyteckie). Zachęcamy do przeglądnięcia programu studiów na geografii i gospodarce przestrzennej (link dostępny na stronie)

3. Murza 2014

W dniach 14-21 września 2014 r. odbędzie się jedyny i wyjątkowy obóz zerowy w Murzasichle! Jest to wyjazd skierowany zarówno do geografów, jak i gospodarzy przestrzennych. Czy nie było znacznie łatwiej rozpocząć studia w październiku znając studentów z pierwszego roku, jak i starszych roczników? Zdecydowanie łatwiej i ten wyjazd to umożliwi! Na naszych obozach nie ma czasu na nudę i przesiadywanie w ośrodku. Stawiamy na aktywny wypoczynek, połączony z integracją i wspólnymi wycieczkami ze studentami starszych lat. W programie przewidywane są TRZY wyjścia w góry (trzy różne stopnie trudności – dla każdego znajdzie się odpowiednia grupa), aquapark, paintball i masa innych atrakcji.

Zapisy rozpoczną się już w połowie lipca!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *