GeoŻagle 2014

Zapraszamy na GeoŻagle 2014- rejs, który na długo pozostanie w waszej pamięci! Jeśli ciągle nucisz melodię z „Piratów z Karaibów”, chciałbyś żeby zaszumiał Ci w głowie rum, wciąż marzysz by opłynąć Horn, ale tak naprawdę chcesz tylko poznać jak smakują usta Hiszpańskich dziewczyn i wybrać się z Przyjaciółką żeglarzy na spacer po portowych zakamarkach ZSS WGiSR przygotował wyjazd specjalnie dla Ciebie!

Wyjazd ten jest propozycja dla osób pełnoletnich, które niekoniecznie miały już styczność z żeglarstwem. Jeśli chcesz odpocząć od miastowego zgiełku, zawrzeć wiele nowych znajomości i poznać piękno jezior mazurskich w grupie kilku razem pływających jachtów, spędzić wieczory przy ognisku i dźwiękach gitary ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie!!! Przypominamy, że aby uczestniczyć w wyjeździe nie musicie być studentami naszego wydziału :).

Termin:
Ponieważ wiemy, jak ciężko było wam się w zeszłych latach zdecydować na jeden z dwóch turnusów oraz aby ułatwić sobie i wam życie w kwestiach planowo-organizacyjnych w tym roku płyniemy na tydzień!

24-31.08.2014

Wydarzenie na FB (szczegóły wyjazdu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *