Facebook Google Maps E-mail
Home Nowości Kadencja ZSS WGiSR 2013/2014
formats

Kadencja ZSS WGiSR 2013/2014

Published on 5 grudnia 2013, by in Nowości.

30 pażdziernika 2013 r. odbyły się wybory samorządowe na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW. Studenci mogli zagłosować za swoimi przedstawicielami do trzech organów – Zarządu Samorządu Studentów WGiSR UW, Rady Wydziału i Parlamentu Studentów UW.

1 listopada 2013 r. zarząd ze swojego grona wybrał przewodniczącego, a został nim – Walery Stasiak (student IV roku geografii)

8 listopada 2013 r. odbyło się oficjalne spotkanie zarządu, gdzie pokrótce nakreślono kierunki działania samorządu w tym roku akademickim. W trakcie posiedzenie wybrano nowych pełnomocników samorządu – Jana Mazura (student III roku geografii), Michała Grzeszczyka (student III roku geografii) i Adę Dobrzyńską (studentka II roku geografii).

22 listopada 2013 r. odbyło się drugie spotkanie zarządu. Główną ideą spotkania była analiza wydarzeń samorządu z ostatnich kilku lat i ustalenie nowego kalendarza wydarzeń – z nowymi, ciekawymi przedsięwzięciami. Nowy kalendarz wydarzeń jest już dostępny na stronie. W trakcie spotkania wybrano kolejnych pełnomocników zarządu – Martynę Golenia (studentka II roku geografii), Marcina Ciechanowicza (student I roku geografii) i Wojciecha Starzyckiego (student I roku geografii).

Obecny rok akademicki będzie obfitował (mamy nadzieję) w nowe wydarzenia, jednak żadne z wydarzeń (tradycyjnych i nowych) nie odbędzie się bez waszej obecności i zaangażowania – dlatego bardzo liczymy na Wasze wsparcie. Jeśli macie pomysł dot. wydarzeń, chcielibyście coś zmienić/dodać/udoskonalić to prosimy o kontakt – geografia.samorzad@gmail.com, na FB lub przyjdźcie do pokoju samorządu 033 (za Cafe Adnan).

W styczniu odbędzie się spotkanie sprawozdawczo-burzowo-mózgowe dlatego już dziś zapraszamy! :)

Informacja o spotkaniu pojawi się na początku stycznia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
loading...