Facebook Google Maps E-mail
Home Nasze projekty Regionalia 2013
formats

Regionalia 2013

regionalia

Poszukiwacze przygód i odkrywcy, podróżnicy i rozbitkowie! (czyli innymi słowy Studenci WGiSR!)

W najbliższym czasie będziecie mieć świetną okazję do sprawdzenia się w roli poszukiwaczy tego, co niezbadane!

Zapraszamy Was w podróż po najdalszych zakątkach naszego uniwersyteckiego świata, którego granice będzie wyznaczał teren kampusu głównego UW. W specjalnie zaplanowanej grze będziecie mieli za zadanie odnaleźć kolejne zaginione wyspy, które będą rozmieszczone na obszarze kampusu. Jednak to będzie jedynie pierwszy, najprostszy etap Waszej wyprawy! O wiele trudniejsze będzie to, aby przetrwać w tajemniczych, nieznanych Wam warunkach każdej z wysp i podołać zadaniom, jakie Was tam będą czekać. W ich wykonaniu niezbędne okażą się umiejętności logicznego myślenia, pracy w grupie i twórczego myślenia. Nie bez znaczenia okaże się również Wasza wiedza z dziedziny kartografii i planowania przestrzennego, ponieważ będziecie musieli na bieżąco tworzyć mapę Waszej wyprawy.

Czy uda Wam się odkryć ukryte lądy? Czy odnajdziecie się w wymagających warunkach niezbadanych zakamarków naszego świata? Czy w kryzysowych sytuacjach nie stracicie zimnej krwi i woli walki? Liczymy na to, że będziecie przybijać do kolejnych wysp przysposobieni w dobry humor i nietuzinkową odwagę;)

Na zwycięską drużynę czeka atrakcyjna nagroda!

W tematykę gry wprowadzi Was na samym początku prof. dr hab. Maciej Jędrusik, specjalista, który bez problemu porusza się po świecie wysp. Poprowadzi wykład na temat „Wyspa, wyspiarskość – a co to?”.

Kolejnym punktem programu, jak co roku, będzie wręczenie AZYMUTÓW 2013 najbardziej lubianym przez Was prowadzącym zajęcia na WGiSR! Macie szansę na ocenienie i wyróżnienie tych najlepszych za pomocą ankiety, która jest dostępna na portalu USOS od 26 kwietnia do 7 maja. Wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto i wejdziecie w zakładkę Dla Studentów –> Ankiety. Swój głos oddajecie przez wpisanie w ankiecie numeru prowadzącego według podanej poniżej w poście listy. Dokładne informacje dostaniecie na Wasze studenckie maile. Zachęcamy do głosowania!

ZAPISY na grę i całe Regionalia przez maila: regionalia2013.wgisr@gmail.com.
Spieszcie się!! Pierwsze 100 osób, które zapiszą się na imprezę otrzymają zwolnienia ze środowych zajęć na czas trwania całych Regionaliów!!!

PLAN:

  • 9.30 – wykład prof. dr. hab. Macieja Jędrusika
  • 11.00 – rozdanie Azymutów
  • 11.30 – rozpoczęcie gry terenowej

Zapraszamy!
ZSS WGiSR UW

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
loading...